Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem

Biuro Rachunkowe PRYM istnieje na rynku już od 1993 roku. Długoletnia praktyka w pełni odzwierciedla zdobyte doświadczenie i przekłada się na jakość świadczonych usług. Priorytetem naszych działań jest zawsze zadowolenie klientów, czego najlepszym świadectwem są ich rekomendacje. Oto nasze obszary specjalizacji:

- biuro rachunkowe (Kraków, Kraków Prądnik , Krowodrza i okolice)
- doradztwo podatkowe (Kraków, Kraków Prądnik , Krowodrza i okolice)
- usługi księgowo - finansowe (Kraków , Kraków Prądnik , Krowodrza i okolice)

Profesjonalizm działania sprawił, iż nasza firma cieszy się uznaniem nie tylko wśród partnerów, ale również posiada ugruntowaną pozycję i dobrą opinię wśród licznych Urzędów Skarbowych. Fakt ten doceniony został przez Ministra Finansów wpisem na listę uznanych doradców podatkowych. Jednakże naszą najcenniejszą nagrodą w uznaniu naszej wiedzy i poświęcenia , jest wdzięczność naszych klientów. To ona tak naprawdę napędza naszą pasję do trudnej pracy.

Biuro Rachunkowe PRYM zapewnia kompleksową obsługę księgową ,a także w zakresie doradztwa podatkowego, Nasze Biuro zapewnia pełną dyskrecję i bezpieczeństwo, które dodatkowo gwarantuje ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej doradców podatkowych. Powierzając nam obsługę rachunkową swojej firmy zapewnisz sobie spokój, dzięki czemu zaoszczędzisz czas marnowany na wypełnianie formalności.

Naszym atutem są również wyjątkowo konkurencyjne ceny w stosunku do zakresu odpowiedzialności i powierzanych nam obowiązków. Szczególnie polecamy Państwa uwadze dział "Promocje" .W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań w odniesieniu do zaprezentowanej oferty prosimy o kontakt za pośrednictwem Internetu lub telefoniczny.